Szkolenie "Rozliczanie i wydatkowanie dotacji przekazywanych przez JST" - 12 lutego

Mam do Ciebie pytanie:

Prowadzisz własną placówkę edukacyjną i chcesz dowiedzieć się, jak właściwie wydatkować środki przekazane na finansowanie Swojej działalności przez JTS?

 

Termin: poniedziałek, 12 lutego, godz. 17-20

Cena: 249 zł brutto

Zaczynam współpracę – KUPUJĘ! 

Jeśli tak, to zapraszam na moje szkolenie online, podczas którego dokładnie przeprowadzę Cię przez cały proces rozliczania i wydatkowania dotacji – od zestawienia wydatków dopuszczalnych do pokrycia dotacji przez prawidłowe dokumentowanie ponoszonych wydatków i bezpieczne rozwiązania, dzięki którym unikniesz zakwestionowania Twoich rozliczeń, po dobre praktyki i przygotowanie placówki do kontroli pobrania i wydatkowania dotacji.

Program szkolenia

 1. Bieżący katalog wydatków możliwych do sfinansowania z dotacji.
 2. Wytyczne dot. odrębnego rozliczania dotacji na uczniów niepełnosprawnych.
 3. Czym są dowody księgowe i jakie powinny być na nich konieczne opisy.
 4. Jak odpowiednio przygotować placówkę do kontroli pobrania i wydatkowania dotacji – niezbędne formalności.
 5. 30-minutowa sesja  Q&A.

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!

Dostarczę Ci know-how i krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces jak właściwie wydatkować środki przekazane na finansowanie Swojej działalności przez JTS!

CENA SZKOLENIA

 

Jeśli uważasz, że to szkolenie jest właśnie dla Ciebie, to już dziś zarezerwuj sobie miejsce!

 

Termin poniedziałek, 12 lutego, godz. 17-20

Cena: 249 zł brutto

Zaczynam współpracę – KUPUJĘ! 

Rekomendacje

Nie rozwiałam jeszcze Twoich wątpliwości? Nie czekaj, aż nie będziesz ich miała, ale postaraj się je przekształcić w siłę napędową, dzięki której wystartujesz i już się nie zatrzymasz – chyba że tylko po to, aby przyjrzeć się temu, czego już dokonałaś! Może opinie innych ułatwią Ci podjęcie odpowiedniej decyzji.

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny. Kluczowe w tym szkoleniu jest to, że nie jest to sucha wiedza tylko indywidualne podejście/wsparcie do każdego projektu i rozwiązywanie konkretnych problemów, z którymi każdy z nas się mierzy. Największą wartością jest to, że wiedza jest praktyczna i obejmuje rozróżnienie na to co bardziej, a na to co mniej istotne. Klaudyna dzieliła się z nami swoim doświadczeniem. Omawiała każde problemy i do nich rozwiązania. Szkolenie Klaudyny to solidna dawka kompleksowej wiedzy! Indywidualne wsparcie i wyczucie biznesowe prowadzącej. Serdecznie polecam szkolenie!”
Anja Goździk

„Wzięłam udział w szkoleniu Klaudyny. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi na pytania, otrzymałam duże wsparcie indywidualne, otrzymałam materiały porównawcze. Doświadczenie Klaudyny z zakładania własnych 10 placówek jest ogromne i dzieliła się nim z nami cały czas! Z całą pewnością polecam!”
Ewelina Mikołajczyk

„Szkolenie było wyczerpujące, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Świetnie było zobaczyć placówkę.”
Agata Ratajczak

„Jestem bardzo zadowolona – chętnie zapiszę się na kolejne szkolenie u Ciebie Klaudyna. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaimponowało mi konkretne podejście i omówienie tematów.”
Małgorzata Ciesielska

„Konkretne informacje, przydatne. Ogromna wiedza prowadzącej.”
Adam Karasiński

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny, niesamowita osoba, z ogromną wiedzą i chęcią podzielenia się nią z uczestnikami szkolenia. Klaudyna jest świetnym praktykiem, szkolenie było bardzo wartościowe, inspirujące, obejmowało przekazanie kompleksowej wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Serdecznie polecam!”
Karolina Dziubińska

„Chciałam podziękować Klaudynie za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, ogromną wiedzę i co ważne – umiejętne dzielenie się nią, jak i za optymizm, dzięki któremu wspólnie spędzony czas był ogromną przyjemnością.”
Joanna Trzcionka

Strzałka
Strzałka

Kim jestem?

Nazywam się Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci Najprzedszkoli, ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej i żłobkowej.

Przede wszystkim praktykiem!

Z sukcesem dobieram kadrę pracowniczą i nią zarządzam , współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję fundusze unijne i rozbudowuję placówki.

Na przestrzeni 13 lat mojej działalności oświatowej założyłam i prowadziłam 10 placówek

Obecnie, po sprzedaniu zaufanym osobom, które kontynuują moją wizję i misję edukacyjną, 5 placówek i połączeniu kolejnych 3, jestem właścicielką ogólnopolskiej sieci Najprzedszkoli.

Wiem, ile wiedzy i odwagi wymaga otwarcie i prowadzenie własnej placówki, dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem. 

Moje początki…

Doskonale pamiętam dzień, w którym podjęłam decyzję o otwarciu przedszkola. Będąc na drugim roku studiów, postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. Studiowałam wtedy zarządzanie firmą i pracowałam jako ambasadorką marki szkoły językowej, która opracowała własną metodę i poprzez zabawę uczyła dzieci języków obcych. Współpracowałam głównie z przedszkolami i żłobkami. Wiedziałam, w jakim rejonie Wrocławia brakuje placówek edukacyjnych i miałam podstawową wiedzę o ich funkcjonowaniu. Napisałam biznesplan, otrzymałam dotację i otworzyłam swoją pierwszą placówkę Łobuziaki. Zależało mi na tym, aby nazwa się wyróżniała i była inna niż wszystkie – z takim przytupem, pazurem… I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z edukacją, która trwa do dziś.

Moja edukacja

Szkolenia z zarządzania firmą, marketingu i przywództwa, które ukończyłam:

 • Trener Familylab Polska, 2021
 • Konferencja. Ogólnopolski Dzień Informacyjny FRSE 2020
 • Szkolenie Zostań Trenerem Family Lab 2020
 • WOW Factor Marketing Academy. Magdalena Pawłowska 2019
 • Przywództwo Osobiste. Program Rozwoju Przywództwa. Colegium Wratislaviense 2019
 • Profesjonalna i Skuteczna Liderka. Certyfikowane Warsztaty Menedżerskie dla Kobiet. Forum Media Polska. 2018
 • Jak założyć przedszkole i żłobek z funduszy unijnych. Warszawa 2017
 • Szkoła trenerów biznesu. Akademia SET 2016

A teraz wykorzystuję swoją wiedzę, żeby pomóc Tobie!

Moje placówki!

Otwieranie przedszkola potrafi być wyzwaniem. Sama stanęłam przed takim w 2011 roku, kiedy to otworzyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuje swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych. Aktualnie jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci placówek edukacyjnych: „Najprzedszkola”.

Ciągle się rozwijamy.

Nasze przedszkola są pierwszymi we Wrocławiu, które w ramach czesnego bawią i edukują dzieci z zastosowaniem zestawów klocków LEGO Education.