Moje placówki

Prowadzę placówki edukacyjne już od 13 lat:

Na przestrzeni tych 13 lat swojej działalności oświatowej założyłam i prowadziłam 10 placówek.

 

Obecnie, po sprzedaniu zaufanym osobom, które kontynuują moją wizję i misję edukacyjną, 5 placówek i połączeniu kolejnych 3, jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci Najprzedszkoli, którą nieustannie rozbudowuję, otwierając kolejne placówki w większych miastach Polski.

Zobacz placówki

Moje doświadczenie

Można powiedzieć, że na działalności oświatowej zjadłam zęby, codziennie stawiam czoła wielu wyzwaniom, szukam rozwiązań i staram się dbać o komfort zarówno swojej kadry, jak i własny, a przede wszystkim o dobrostan dzieci uczęszczających do moich placówek.

Otwieranie przedszkola potrafi być nie lada wyzwaniem. Sama stanęłam przed takim w 2011 roku, kiedy to otworzyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuje swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych. Aktualnie jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci placówek edukacyjnych: „Najprzedszkola”. Ciągle się rozwijamy.

Nasze przedszkola są pierwszymi we Wrocławiu, które w ramach czesnego bawią i edukują dzieci z zastosowaniem zestawów klocków LEGO Education.