Wizyta studyjna w mojej placówce

Przedszkola i żłobki Łobuziaki otwierają przed Tobą swoje drzwi
i zapraszają na wizyty studyjne.

 • Planujesz założyć swój żłobek, przedszkole, szkołę?
 • Chciałbyś/abyś zobaczyć, jak wygląda praca
  dyrektora/managera takiej placówki?
 • Chcesz przyjrzeć się konkretnym rozwiązaniom,
  zainspirować się, a przy tym uniknąć kosztownych błędów?

KUPUJĘ WIZYTĘ STUDYJNĄ!

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem! 

Podczas wizyty studyjnej możesz:

Zobaczyć, jak wygląda codzienna praca uczniów i nauczycieli
Zapoznać się z konkretnymi przykładami rozwiązań edukacyjnych
Wymienić doświadczenia
Przyjrzeć się innowacyjnym metodom i formom kształcenia

A co najważniejsze… uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Wizyta studyjna w mojej placówce

pozwoli Ci poznać moje sprawdzone metody edukacyjne dostosowane do małych dzieci, a także zainspiruje Cię do stworzenia własnej kreatywnej przestrzeni oraz skutecznych programów nauczania, podnosząc tym samym jakość pracy w Twojej edukacji żłobkowej lub przedszkolnej!

Na wizycie studyjnej w mojej placówce:

 • pokażę Ci praktyczne i innowacyjne rozwiązania, które sprawdziły się w moich żłobkach i przedszkolach,
 • oprowadzę Cię po wszystkich pomieszczeniach, omawiając ich rozkład i wyposażenie, takich jak: hol, szatnie, biura, gabinety, pomieszczenia socjalne, toalety, stołówka, kuchnia, sale – w tym sala do SI i sala sportowa – naturalny plac zabaw,
 • udostępnię Ci do wglądu wzory niezbędnych do prowadzenia własnej placówki dokumentów,
 • szczegółowo omówię wszystkie formalności związane z założeniem i prowadzeniem żłobka, przedszkola czy autorskiej szkoły

 

 • opowiem Ci o alternatywnej edukacji, nurtach edukacyjnych oraz ciekawych zajęciach dodatkowych dla najmłodszych,
 • doradzę Ci, którą formę wczesnej edukacji i opieki wybrać,
 • dowiesz się, jakie są wymogi, które musisz spełnić podczas odbioru placówki przez straż i sanepid,
 • podzielę się z Tobą cennymi kontaktami do osób, z którymi współpracowałam na różnych etapach mojej przygody z prowadzeniem własnych żłobków i przedszkoli,
 • odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

Jak wygląda taka wizyta studyjna?

 • Podczas wizyty studyjnej oprowadzę Cię dokładnie po całej mojej placówce, szczegółowo pokazując wszystkie pomieszczenia i ich wyposażenie – od pomieszczeń socjalnych, biur, gabinetów (logopedycznego i psychologicznego) oraz szatni przez sale każdej z przedszkolnych grup, salę do SI i salę sportową po stołówkę, kuchnię oraz naturalny plac zabaw.
 • Zwizualizujesz sobie wszystkie aspekty prowadzenia własnej placówki, nie opierając się tylko na formie prawnej czy punktach w ustawie, ale na żywym przykładzie.
 • Zobaczysz, jak w praktyce wygląda zarządzanie i jak dobrze przygotować cały proces, aby Twoja placówka funkcjonowała w harmonii.
 • Pokażę Ci również wszystkie zastosowane przeze mnie pomysły – wskazując te, które się sprawdziły i te, z których zrezygnowałam.
 • Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, nakierowując Cię na odpowiednią drogę i pomagając dopasować funkcjonalne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w Twojej placówce.
 • Podczas wizyty zaproszę Cię również na wspólny lunch przygotowany przez kucharza w naszej kuchni.
 • Zobaczysz też zajęcia prowadzone przez nauczycieli z naszymi przedszkolakami.
 • Przyjrzysz się pracy mojej kadry.
 • Zapoznam Cię z całą przedszkolną dokumentacją potrzebną do prowadzenia placówki m.in. z harmonogramami roku, planami tygodnia, statutami, umowami itp.
 • Na wizycie studyjnej pogłębisz swoją wiedzę na temat wybranej przez Ciebie formy wczesnej edukacji i opieki nad dziećmi, zapoznasz się z różnymi nurtami edukacyjnymi oraz zajęciami dodatkowymi, dzięki którym Twoi podopieczni będą mogli się wszechstronnie rozwijać, a oferta Twojej placówki stanie się atrakcyjniejsza i wyróżni Cię spośród innych przedszkoli czy żłobków.

Po wizycie studyjnej będziesz w stanie

…samodzielnie wybrać odpowiednią dla siebie formę wczesnej edukacji i opieki, bliski Tobie nurt edukacyjny, dogodny lokal, poradzisz sobie też ze wszystkimi formalnościami związanymi z założeniem i prowadzeniem własnej placówki, zatrudnisz kadrę, która podziela Twoją wizję i misję, stworzysz nietuzinkową ofertę wyróżniającą Twoją placówkę na tle innych, doskonale się przygotujesz do każdej kontroli i wykreujesz wyjątkowe, bezpieczne oraz komfortowe miejsce dla swoich przyszłych podopiecznych.

Wizyta studyjna w mojej placówce

 • 5 godzin czasu spędzonego ze mną w mojej placówce,
 • zapoznanie się z szeregiem potrzebnej dokumentacji,
 • spacer po placówce z pokazaniem rozwiązań, które się sprawdziły,
 • możliwość obserwowania prowadzonych zajęć przez nauczycieli,
 • zapoznanie się z wyposażeniem placówki,
 • odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Cena: 2 500 zł brutto

KUPUJĘ WIZYTĘ STUDYJNĄ!

Opinie

„Szkolenie było wyczerpujące, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Świetnie było zobaczyć placówkę.”
Agata Ratajczak

„Jestem bardzo zadowolona – chętnie zapiszę się na kolejne szkolenie u Ciebie Klaudyna. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaimponowało mi konkretne podejście i omówienie tematów.”
Małgorzata Ciesielska

u0022Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny. Kluczowe w tym szkoleniu jest to, że nie jest to sucha wiedza tylko indywidualne podejście/wsparcie do każdego projektu i rozwiązywanie konkretnych problemów, z którymi każdy z nas się mierzy. Największą wartością jest to, że wiedza jest praktyczna i obejmuje rozróżnienie na to co bardziej, a na to co mniej istotne. Klaudyna dzieliła się z nami swoim doświadczeniem. Omawiała każde problemy i do nich rozwiązania. Szkolenie Klaudyny to solidna dawka kompleksowej wiedzy! Indywidualne wsparcie i wyczucie biznesowe prowadzącej. Serdecznie polecam szkolenie!u0022
Anja Goździk

u0022Wzięłam udział w szkoleniu Klaudyny. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi na pytania, otrzymałam duże wsparcie indywidualne, otrzymałam materiały porównawcze. Doświadczenie Klaudyny z zakładania własnych 10 placówek jest ogromne i dzieliła się nim z nami cały czas! Z całą pewnością polecam!u0022
Ewelina Mikołajczyk

„Konkretne informacje, przydatne. Ogromna wiedza prowadzącej.”
Adam Karasiński

u0022Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny, niesamowita osoba, z ogromną wiedzą i chęcią podzielenia się nią z uczestnikami szkolenia. Klaudyna jest świetnym praktykiem, szkolenie było bardzo wartościowe, inspirujące, obejmowało przekazanie kompleksowej wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Serdecznie polecam!u0022
Karolina Dziubińska

u0022Chciałam podziękować Klaudynie za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, ogromną wiedzę i co ważne – umiejętne dzielenie się nią, jak i za optymizm, dzięki któremu wspólnie spędzony czas był ogromną przyjemnością.u0022
Joanna Trzcionka

Strzałka
Strzałka

Kim jestem?

Nazywam się Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką ogólnopolskiej sieci Najprzedszkoli, ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej.

Przede wszystkim praktyczką!

Z sukcesem dobieram kadrę pracowniczą i nią zarządzam, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję fundusze unijne i rozbudowuję placówki.

Na przestrzeni 13 lat mojej działalności oświatowej założyłam i prowadziłam 10 placówek

Obecnie, po sprzedaniu zaufanym osobom, które kontynuują moją wizję i misję edukacyjną, 5 placówek i połączeniu kolejnych 3, jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci Najprzedszkoli, którą nieustannie rozbudowuję, otwierając kolejne placówki w większych miastach Polski.

Wiem, ile wiedzy i odwagi wymaga otwarcie i prowadzenie własnej placówki, dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem.

FAQ

1.

Czy po wizycie studyjnej mogę liczyć na dalszą współpracę z Tobą?

Oczywiście! Dzięki temu, że spędzimy wspólnie 5 godzin w mojej placówce, lepiej się poznamy, a co za tym idzie, na pewno nawiążemy owocną, długoterminową współpracę, która pozwoli również Tobie spełnić marzenie o założeniu i skutecznym prowadzeniu własnej placówki edukacyjnej.

2.

Czy podczas wizyty studyjnej będę miał/-a możliwość porozmawiania również z innymi osobami z Twojego zespołu?

Tak! Dlatego otwieram przed Tobą drzwi swoich placówek, bo chcę Ci w realu, bez żadnych tajemnic, pokazać, jak to wszystko funkcjonuje. Tak że jeśli tylko masz ochotę porozmawiać np. z wicedyrektorem, asystentką, nauczycielką, terapeutą SI, psychologiem, logopedą czy kucharzem, to będziesz miał/-a taką możliwość.

3.

Czy w czasie wizyty studyjnej będę mógł/mogła zapoznać się z potrzebną żłobkową i/lub przedszkolną dokumentacją?

Jasne! Wszystkie dokumenty, które będą Ci potrzebne zarówno do założenia swojej placówki (m.in. dokumenty do wpisów, rejestrów, odbiorów itp.), jak i do jej prowadzenia, pokażę Ci podczas wizyty studyjnej, dokładnie je omawiając.

4.

Czym różni się wizyta studyjna od szkolenia?

Podczas wizyty studyjnej jestem tylko dla Ciebie, skupiając się wyłącznie na Twoich pytaniach i potrzebach. Natomiast prowadząc szkolenie, przechodzę krok po kroku przez jego całą agendę, tak aby każdy uczestnik znalazł odpowiedzi na swoje pytania.

5.

Czym jest wizyta studyjna i skąd pomysł na taką formę?

Wizyta studyjna jest połączeniem wszystkich form, tj. konsultacji indywidualnych, szkoleń, kursów, spaceru po placówce (podczas którego można naocznie sprawdzić funkcjonalność zastosowanych przeze mnie rozwiązań), jak również edukacyjnych e-booków.

 

Pomysł na wizytę studyjną urodził się w mojej głowie, kiedy planowałam otworzyć autorską szkołę podstawową i przed jej założeniem sama skorzystałam z takiej wizyty w jednej z podwarszawskich szkół, aby zobaczyć, jak to robią osoby z długoletnim doświadczeniem, posłuchać ich rad i wskazówek, które wiele mi dały i pomogły w zrealizowaniu mojego celu. Dlatego też wprowadziłam dla Was wizytę studyjną do swojej oferty, dzięki czemu będziecie mogli sprawnie otworzyć i z sukcesem prowadzić swoje żłobki czy przedszkola.