O MNIE

Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką sieci żłobków i przedszkoli Łobuziaki. Ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej. Z sukcesem dobieram i zarządzam kadrą pracowniczą, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję dofinansowania na otwarcie i prowadzenie przedszkoli i żłobków oraz rozbudowuję placówki. Z pasją tworzę innowacyjną edukację, która jest trampoliną dla naszych dzieci do lepszego świata.

Moja firma istnieje na rynku edukacyjnym już od 2011 roku, kiedy to założyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Będąc na drugim roku studiów Zarządzania Firmą postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. I tak też się stało. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuję swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych. Aktualnie posiadamy 6 placówek: dwa niepubliczne żłobki, dwa publiczne przedszkola, jeden punkt przedszkolny we Wrocławiu oraz Nysie, a od września 2020 prowadzimy naszą pierwszą szkołę podstawową. Ciągle się rozwijamy.

W naszych placówkach korzystamy z LEGO® Education, a nasze dzieci bawią się na naturalnych placach zabaw. Bazujemy na podstawach pedagogiki Montessori i wartościach Jespera Juula. Stosujemy tutoring i metodę pracy projektem.

Misja moich placówek to:

"Pod naszymi skrzydłami dzieci stają się odważne w odkrywaniu swoich talentów i możliwości. Budują pewność siebie oraz samodzielność.  Tworzą zdrowe nawyki w harmonii z naturą. Uczą się szacunku do siebie, drugiego człowieka i otaczającego świata. Nasza bezpieczna oraz szczęśliwa przestrzeń jest trampoliną do odpowiedzialnej i świadomej dorosłości".

Branża przedszkolna i żłobkowa stała się moją pasją niejako z osobistej potrzeby - zapewnienia najlepszej opieki oraz miejsca pozytywnego wzrostu dla moich własnych dzieci. Zapewniając to, co najlepsze dla własnych dzieci, daję to, co najlepsze w wychowaniu dziesiątkom innych rodzin. Ich zadowolenie potwierdzają pozytywne opinie, które możesz przeczytać na stronie prowadzonego przeze mnie przedszkola Łobuziaki.

Inwestycja w wiedzę jest kluczem do sukcesu na każdym etapie życia. Chcąc być coraz lepszym liderem, rozwijam się nieustannie. A teraz planuję podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiem, ile osób rezygnuje ze swoich marzeń o własnej placówce,  gdyż boi się zacząć. Z moim wsparciem Twoje marzenia nabiorą realnych kształtów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak założyć przedszkole, żłobek lub szkołę, skorzystaj z mojej wiedzy i nie popełniaj kosztownych błędów.
Krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten proces.


SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA FIRMĄ, MARKETINGU I PRZYWÓDZTWA , KTÓRE UKOŃCZYŁAM:

  • Konferencja. Ogólnopolski Dzień Informacyjny FRSE  2020
  • Szkolenie Zostań Trenerem Family Lab 2020
  • WOW Factor Marketing Academy. Magdalena Pawłowska 2019
  • Przywództwo Osobiste. Program Rozwoju Przywództwa. Colegium Wratislaviense 2019
  • Profesjonalna i Skuteczna Liderka. Certyfikowane Warsztaty Menedżerskie dla Kobiet. Forum Media Polska. 2018
  • Jak założyć przedszkole i żłobek z funduszy unijnych. Warszawa 2017r
  • Szkoła trenerów biznesu. Akademia SET 2016

A teraz wykorzystuję swoją wiedzę, żeby pomóc Tobie!

Masz pytania?

Pisz Śmiało