Centrum Rozwoju Rodziny Wspieraj Łobuziaka

Download Moje placówki

O centrum

Wspieraj Łobuziaka to unikatowa przestrzeń na mapie Wrocławia, w której stawiamy na rozwój całej rodziny.

 

Sami ją tworzymy i sami na co dzień zmagamy się z wyzwaniami rodzicielstwa.

Za dnia prowadzimy żłobki, przedszkola oraz szkołę. Chcemy jednak, aby nasza przestrzeń żyła także poza lekcyjnym schematem, oferowała dzieciom możliwość poznawania świata i siebie samych przez dodatkowe zajęcia, integrowała lokalną społeczność i angażowała w swoje inicjatywy.

Chcemy otworzyć ją nie tylko na uczniów, ale także pozostałych mieszkańców. Oferujemy: zajęcia sportowe, sztuki walki, muzyka, robotyka, trening umysłu, taniec.

Nasza misja!

Naszym celem jest rozbudzać w dzieciach chęć odkrywania świata wokół nich i siebie samych, i pomagać rodzicom w byciu spełnionym i szczęśliwym przewodnikiem tej podróży. Wierzymy, że zapewniona od najmłodszych lat możliwość eksplorowania świata w przyjaznym środowisku, ze wsparciem inspirujących ludzi, jest najlepszą inwestycją na dorosłe lata.

  1. Chcemy być blisko Was, poruszać temat szeroko pojętej rodzinności i wspierać w codziennych wyzwaniach.
  2. Chcemy dać dzieciom miejsce, gdzie mogą uczyć się współpracy, otworzyć się na innych, czuć się bezpiecznie i bez skrępowania wyrażać swoją kreatywność.
  3. Chcemy angażować rodziny w życie lokalnej społeczności, mówić o ciekawych inicjatywach i wartych uwagi wydarzeniach. Wspieraj Łobuziaka to nie tylko przestrzeń kreatywnych zajęć dla dzieci, ale także dla nas samych: dla rodziców, przyszłych mam, babć, dziadków i wujków.
  4. Chcemy inspirować, prowadzić wykłady i warsztaty skupione wokół rodziny, dać Wam przestrzeń do wymiany doświadczeń i mówić o podejściach, które wspierają młodego człowieka w budowaniu poczucia własnej wartości.

Chcemy być blisko Was, poruszać temat szeroko pojętej rodzinności i wspierać w codziennych wyzwaniach.

Galeria zdjęć

Poznaj bliżej nasze centrum

Przejdź na stronę naszego centrum