Twoja checklista, która pomoże Ci z sukcesem przejść przez całą procedurę odbioru Twojej placówki przez straż i sanepid.

Zebrałam dla Ciebie listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które należy przygotować do odbioru swojej placówki edukacyjnej zarówno przez straż, jak i sanepid. Ta lista będzie Twoim kieszonkowym niezbędnikiem, dzięki któremu nie pominiesz ważnych aspektów związanych z odbiorami żłobka, przedszkola czy punktu przedszkolnego.

 

Unikniesz niepotrzebnych błędów i związanego z nimi stresu, a co ważne – odzyskasz cenny czas, który możesz wykorzystać do realizacji wizji swojej nowej placówki!

 

Gdybym tylko miała taką checklistę na początku swojej drogi, ominęłabym wiele przeszkód i przyśpieszyła całą procedurę zakładania mojej pierwszej placówki…

 

Bazując na swoim doświadczeniu, chcę ułatwić Ci realizację Twojego celu, jakim jest wykreowanie bezpiecznej przestrzeni dla najmłodszych, podając na tacy wszystkie wymagane przez straż i sanepid kroki, bez których Twoja placówka nie będzie mogła funkcjonować.

 

KUPUJĘ E-BOOK za 99 zł!