E-book: Dokumentacja Przedszkola i Punktu Przedszkolnego

Download Sklep

Dokumentacja  Przedszkola i Punktu Przedszkolnego

Niezbędne wzory dokumentów, które pomogą Ci z sukcesem prowadzić własne: przedszkole lub punkt przedszkolny.

 

Zebrałam dla Ciebie wszystkie obligatoryjne dokumenty, które na różnych etapach prowadzenia przedszkola i punktu przedszkolnego ułatwią i przyśpieszą Twoją pracę. Te wzory będą Twoją podręczną checklistą, dzięki której unikniesz buszowania po internecie, w poszukiwaniu, odpowiednich dla Twojego przedszkola czy punktu przedszkolnego umów, statutów lub regulaminów, a co za tym idzie, zaoszczędzisz swój czas i przede wszystkich pieniądze.

 

KUPUJĘ E-BOOKA za 299 zł!

Z jakich modułów składa się e-book?

Przykładowe dokumenty pogrupowałam dla Ciebie w czterech modułach – tak, abyś szybko odnalazł(-a) wzór, który jest Ci w danym momencie potrzebny!

W pierwszym module zawarłam wszystkie wzory dokumentów, które są Ci potrzebne na start, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem i przekazując Ci opracowane przeze mnie, w porozumieniu ze specjalistami: statuty, procedury, regulamin, projekt organizacyjny i wykaz kadry.
W drugim module znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty w przypadku, gdy przyjmiesz do swojego przedszkola lub punktu przedszkolnego dziecko z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub wczesnego wspomagania rozwoju.
W trzecim module masz do dyspozycji wszystkie wzory dokumentów, które pozwolą Ci na opracowanie i realizację całego roku przedszkolnego, dzięki takim dokumentom, jak: roczny plan pracy, plan rady pedagogicznej, harmonogram wydarzeń, kalendarz nietypowych dni.
W czwartym module zawarłam kolejną dawkę tego, czego potrzebujesz jako dyrektor, organ prowadzący czy właściciel placówki edukacyjnej, a także to, czego potrzebuje Twoja kadra. Te dokumenty pomogą dopełnić Waszą pracę w każdym szczególe.

BONUS

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze 3 dodatkowe wzory dokumentów, które na pewno wykorzystasz w czasie roku przedszkolnego.

W e-booku znajdziesz m.in. takie dokumenty jak:

  1. Regulamin Przedszkola
  2. Projekt Organizacji Punktu Przedszkolnego
  3. Procedury Bezpiecznego Pobytu Dziecka w Placówce
  4. Procedura Organizowania Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci
  5. Rejestr Orzeczeń o Potrzebie Kształcenia Specjalnego
  6. Regulamin Odbierania i Przyprowadzania Dziecka do Przedszkola
  7. Regulamin Wycieczki Przedszkolnej
  8. Organizacja Pracy Zespołów na Rok Przedszkolny
  9. Harmonogram Wydarzeń Przedszkolnych
  10. Kalendarz Nietypowych Dni i Świąt w Roku Przedszkolnym

I wiele, wiele innych!!!

 

W sumie 41 wzorów wymaganych dokumentów, które ułatwią Twoją codzienną pracę dyrektora placówki.

Jestem przekonana, że ten pakiet niezbędnych dokumentów doda Ci pewności siebie.

Poczujesz, że w końcu masz kontrolę nad wszystkimi formalnościami i nikt Cię już nie zbije z pantałyku. 

Kupując e-booka raz, zyskujesz wszystkie najpotrzebniejsze wzory dokumentów, które wystarczy każdego roku uaktualniać o podstawę programową oraz ewentualne zmiany i modyfikować według swoich potrzeb.

Godzinna konsultacja z adwokatem dotycząca napisania dedykowanego pod Twoją placówkę edukacyjną potrzebnego dokumentu to koszt w granicach 300-600 złotych, a co dalej? 

 

Stworzenie dokumentu, to kolejne, niemałe pieniądze, które przecież możesz zainwestować w rozwój swojej placówki.

 

Dlatego TU masz w jednej cenie wszystko to, co jest Ci potrzebne do prowadzenia własnego przedszkola lub punktu przedszkolnego – od wzorów umów z pracownikami i opiekunami prawnymi podopiecznych Twojej placówki przez regulaminy i statuty przedszkola i punktu przedszkolnego oraz harmonogramy roku przedszkolnego po rejestry orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego i procedury niebieskiej karty.

 

KUPUJĘ E-BOOKA za 299 zł!

Ta lista będzie Twoim podręcznym niezbędnikiem, dzięki któremu nie pominiesz ważnych aspektów związanych z prowadzeniem dokumentacji w Twoim przedszkolu lub punkcie przedszkolnym, unikając niepotrzebnych błędów i związanego z nimi stresu, a co ważne, odzyskując cenny czas, który możesz wykorzystać do realizacji wizji i misji swojej nowej placówki.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką ogólnopolskiej sieci Najprzedszkoli, ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej i żłobkowej.

Przede wszystkim praktykiem!

Z sukcesem dobieram i zarządzam kadrą pracowniczą, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję fundusze unijne i rozbudowuję placówki.

Na przestrzeni 13 lat mojej działalności oświatowej założyłam i prowadziłam 10 placówek

Obecnie, po sprzedaniu zaufanym osobom, które kontynuują moją wizję i misję edukacyjną, 5 placówek i połączeniu kolejnych 3, jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci Najprzedszkoli, którą nieustannie rozbudowuję, otwierając kolejne placówki w większych miastach Polski.

Wiem, ile wiedzy i odwagi wymaga otwarcie i prowadzenie własnej placówki, dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem.

Opinie

„Szkolenie było wyczerpujące, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Świetnie było zobaczyć placówkę.”
Agata Ratajczak

„Jestem bardzo zadowolona – chętnie zapiszę się na kolejne szkolenie u Ciebie Klaudyna. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaimponowało mi konkretne podejście i omówienie tematów.”
Małgorzata Ciesielska

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny. Kluczowe w tym szkoleniu jest to, że nie jest to sucha wiedza tylko indywidualne podejście/wsparcie do każdego projektu i rozwiązywanie konkretnych problemów, z którymi każdy z nas się mierzy. Największą wartością jest to, że wiedza jest praktyczna i obejmuje rozróżnienie na to co bardziej, a na to co mniej istotne. Klaudyna dzieliła się z nami swoim doświadczeniem. Omawiała każde problemy i do nich rozwiązania. Szkolenie Klaudyny to solidna dawka kompleksowej wiedzy! Indywidualne wsparcie i wyczucie biznesowe prowadzącej. Serdecznie polecam szkolenie!”
Anja Goździk

„Wzięłam udział w szkoleniu Klaudyny. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi na pytania, otrzymałam duże wsparcie indywidualne, otrzymałam materiały porównawcze. Doświadczenie Klaudyny z zakładania własnych 10 placówek jest ogromne i dzieliła się nim z nami cały czas! Z całą pewnością polecam!”
Ewelina Mikołajczyk

„Konkretne informacje, przydatne. Ogromna wiedza prowadzącej.”
Adam Karasiński

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny, niesamowita osoba, z ogromną wiedzą i chęcią podzielenia się nią z uczestnikami szkolenia. Klaudyna jest świetnym praktykiem, szkolenie było bardzo wartościowe, inspirujące, obejmowało przekazanie kompleksowej wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Serdecznie polecam!”
Karolina Dziubińska

„Chciałam podziękować Klaudynie za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, ogromną wiedzę i co ważne – umiejętne dzielenie się nią, jak i za optymizm, dzięki któremu wspólnie spędzony czas był ogromną przyjemnością.”
Joanna Trzcionka

Strzałka
Strzałka