Konsultacje indywidualne

Chcesz otworzyć własną placówkę
edukacyjną, ale nie masz pojęcia,
jak się za to zabrać?

Od której strony ugryźć problem i jak gładko przejść przez kolejne etapy tego, często niełatwego, procesu?

A może już zrobiłaś pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń – otworzyłaś przedszkole lub żłobek – ale nie wiesz, gdzie zmierzasz i jaki kierunek obrać?
Jeśli tak, to konsultacje indywidualne są właśnie dla Ciebie!

Kupuję 1h konsultacji!

Kupuję PAKIET 4h konsultacji!

Kupuję PAKIET 10h konsultacji!

Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić!

O czym możemy porozmawiać podczas konsultacji?

Otwórz ze mną swój żłobek (od koncepcji po realizację)
Otwórz ze mną swoje przedszkole (od koncepcji po realizację)
Otwórz ze mną swoją szkołę (od koncepcji po realizację)
Pozyskaj ze mną dotacje na założenie i funkcjonowanie wymarzonej placówki
Niezbędne dokumenty do prowadzenia placówek edukacyjnych
Lego Education – przyszłość Twojej placówki
Naturalny plac zabaw, który wyróżni Twoją placówkę
Własna kuchnia – wszystko, co powinieneś wiedzieć
Stwórz ze mną super ofertę dla swojej placówki
Odpowiem na pytania dotyczące bieżącego funkcjonowania Twojej placówki

Odpowiem również na pytania dotyczące bieżącego funkcjonowania Twojej placówki, pomogę dobrać odpowiednią kadrę i podpowiem, w jakim nurcie warto rozwijać przestrzeń dla dzieci.

Konsultacja indywidualna

Pokażę Ci, jak przełożyć teorię na praktykę w każdym aspekcie Twojej działalności edukacyjnej!

Na konsultacjach indywidualnych dostaniesz ode mnie:

 • gotowe rozwiązania niemal na każdy napotkany problem, który pojawi się podczas zakładania i prowadzenia własnej placówki,
 • sprawdzone narzędzie, które ułatwią Ci cały proces i pomogą gładko przejść przez wszystkie procedury,
 • wypracowany przez ponad dekadę model prowadzenia placówki, z którego możesz skorzystać, modyfikując go i dopasowując do własnych potrzeb.

Jak wygląda współpraca?

 1. Kup wybraną przez siebie ilość godzin moich konsultacji indywidualnych
 2. Zadzwoń lub napisz do mnie w celu umówienia dogodnego terminu 1h konsultacji – stacjonarnych bądź online.
 3. Prześlij wcześniej mailowo lub messengerem swoje pytania, przedstaw wątpliwości i oczekiwania, tak abym mogła od razu wyjść Ci naprzeciw i pomóc w realizacji Twoich marzeń.
 4. Poznajmy się, opowiedz mi o sobie, o swoich planach. Przedstaw swój punkt wyjścia, tak abyśmy w mig ruszyli dalej.
 5. Przedstaw swoją sytuację i swoje pytania, na czym najbardziej chcesz się skupić, co najbardziej Cię blokuje. Omówmy punkt po punkcie Twoje problemy.
 6. To dla Ciebie za mało? Umówmy się na wizytę w mojej placówce, gdzie na żywym organizmie przekonasz się, jak to działa!

1 godzina konsultacji indywidualnych

Cena: 500 zł brutto

KUPUJĘ 1h konsultacji indywidualnych

PAKIET 4 godzin / spotkań konsultacji indywidualnych

Cena: 1800 zł brutto

KUPUJĘ PAKIET 4h!

PAKIET 10 godzin / spotkań konsultacji indywidualnych

Cena: 4500 zł brutto

KUPUJĘ PAKIET 10h!

Opinie

„Szkolenie było wyczerpujące, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Świetnie było zobaczyć placówkę.”
Agata Ratajczak

„Jestem bardzo zadowolona – chętnie zapiszę się na kolejne szkolenie u Ciebie Klaudyna. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaimponowało mi konkretne podejście i omówienie tematów.”
Małgorzata Ciesielska

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny. Kluczowe w tym szkoleniu jest to, że nie jest to sucha wiedza tylko indywidualne podejście/wsparcie do każdego projektu i rozwiązywanie konkretnych problemów, z którymi każdy z nas się mierzy. Największą wartością jest to, że wiedza jest praktyczna i obejmuje rozróżnienie na to co bardziej, a na to co mniej istotne. Klaudyna dzieliła się z nami swoim doświadczeniem. Omawiała każde problemy i do nich rozwiązania. Szkolenie Klaudyny to solidna dawka kompleksowej wiedzy! Indywidualne wsparcie i wyczucie biznesowe prowadzącej. Serdecznie polecam szkolenie!”
Anja Goździk

„Wzięłam udział w szkoleniu Klaudyny. Otrzymałam wszystkie odpowiedzi na pytania, otrzymałam duże wsparcie indywidualne, otrzymałam materiały porównawcze. Doświadczenie Klaudyny z zakładania własnych 10 placówek jest ogromne i dzieliła się nim z nami cały czas! Z całą pewnością polecam!”
Ewelina Mikołajczyk

„Konkretne informacje, przydatne. Ogromna wiedza prowadzącej.”
Adam Karasiński

„Jestem uczestniczką szkolenia Klaudyny, niesamowita osoba, z ogromną wiedzą i chęcią podzielenia się nią z uczestnikami szkolenia. Klaudyna jest świetnym praktykiem, szkolenie było bardzo wartościowe, inspirujące, obejmowało przekazanie kompleksowej wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Serdecznie polecam!”
Karolina Dziubińska

„Chciałam podziękować Klaudynie za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, ogromną wiedzę i co ważne – umiejętne dzielenie się nią, jak i za optymizm, dzięki któremu wspólnie spędzony czas był ogromną przyjemnością.”
Joanna Trzcionka

Strzałka
Strzałka

Kim jestem?

Nazywam się Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką ogólnopolskiej sieci Najprzedszkoli, ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej i żłobkowej.

Przede wszystkim praktykiem!

Z sukcesem dobieram kadrę pracowniczą i nią zarządzam, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję fundusze unijne i rozbudowuję placówki.

Na przestrzeni 13 lat mojej działalności oświatowej założyłam i prowadziłam 10 placówek

Obecnie, po sprzedaniu zaufanym osobom, które kontynuują moją wizję i misję edukacyjną, 5 placówek i połączeniu kolejnych 3, jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci Najprzedszkoli, którą nieustannie rozbudowuję, otwierając kolejne placówki w większych miastach Polski.

Wiem, ile wiedzy i odwagi wymaga otwarcie i prowadzenie własnej placówki, dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem.

FAQ

1.

Czy na konsultacjach omówimy wszystkie zagadnienia związane z zakładaniem własnej placówki?

Podczas jednej konsultacji jesteśmy w stanie omówić najbardziej interesujące Cię zagadnienia. Możesz przed konsultacją spisać i wysłać do mnie pytania, na które chcesz usłyszeć odpowiedzi podczas pierwszej rozmowy.

2.

Czy po konsultacjach mogę liczyć na Twoje dalsze wsparcie?

Jeśli jedna konsultacja Ci nie wystarczy, możemy umówić się na kolejne – online lub stacjonarnie np. w mojej placówce, gdzie na realnych przykładach będziemy mogli wszystko szczegółowo omówić. Możesz również skorzystać ze szkoleń grupowych, moich live’ów, webinarów i artykułów, w których dokładnie omawiam różne kwestie związana z zakładaniem i prowadzeniem własnej placówki edukacyjnej.

3.

Czy cena konsultacji zawiera wizytę w Twojej placówce?

Jeśli zdecydujesz się na konsultację stacjonarną, to możemy przeprowadzić ją w mojej placówce, dzięki czemu będę mogła pokazać Ci na żywym organizmie, jak to u mnie funkcjonuje. Możesz przyjechać do mojej placówki na cały dzień, żeby zobaczyć wszystkie wprowadzone przeze mnie rozwiązania, od własnej kuchni przez naturalny plac zabaw po prawidłowe prowadzenie dokumentacji i wiele innych, w praktyce. Zapraszam!”

4.

Czy mogę liczyć na listę kontaktów do specjalistów, z pomocy których skorzystam na kolejnych etapach zakładania własnej placówki?

Tak, udostępnię Ci namiary do sprawdzonych specjalistów, z których pomocy niejednokrotnie korzystałam, otwierając i prowadząc kolejne placówki.

5.

A co, jeśli nie wiem, o co pytać? Czy nakierujesz mnie na odpowiedni tor?

Oczywiście, zaczniemy od poznania się bliżej, możesz przedstawić swoje potrzeby lub opowiedzieć o swoich marzeniach, a ja postaram się, żeby te marzenia przybrały konkretną formę. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces zakładania własnej placówki, usystematyzuję Twoją wiedzę, nadam odpowiedni kierunek Twoim planom. Nic się nie martw – jesteś w dobrych rękach! 🙂

Wybierając konsultacje indywidualne, unikniesz kosztownych błędów i czasochłonnych prób
samodzielnego przedzierania się przez rozmaite procedury.

Jeśli boisz się, że:

 • nie będziesz wiedziała, o co zapytać,
 • nie wystarczy Ci godzinna konsultacja, żeby założyć własną placówkę,
 • masz za dużo pytań i uwag, żebym w 60 minut rozwiała Twoje wątpliwości,
 • nie jesteś odpowiednią osobą do prowadzenia własnej placówki,
 • nie jesteś pewna, czy taka forma działalności jest dla Ciebie,

to proszę odrzuć obawy i zrób pierwszy krok! Te konsultacje są również po to, żebyś uzmysłowiła sobie, czy działalność oświatowa jest właśnie dla Ciebie. Mają rozwiać Twoje wątpliwości, dać kopa do działania i usystematyzować wiedzę. Jeśli nie spróbujesz, to nigdy się nie przekonasz, czy prowadzenie żłobka lub przedszkola, to Twoje powołanie!

Umawiam się na konsultację!