PORTFOLIO

Placówki, które prowadzę:

Żłobki i przedszkola

Publiczne Przedszkole Łobuziaki Nysa

NIepubliczne przedszkole Łobuziaki Wrocław, ul. Maślicka

Niepubliczny Żłobek Łobuziaki, ul. Fromborska, Wrocław

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki, Kraków

Otwieranie przedszkola potrafi być wyzwaniem. Sama stanęłam przed takim 10 lat temu, kiedy otworzyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuję swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych. Aktualnie posiadamy 6 placówek: dwa niepubliczne żłobki, dwa publiczne przedszkola, jeden punkt przedszkolny we Wrocławiu oraz Nysie. Ciągle się rozwijamy.

Nasze przedszkola są pierwszymi we Wrocławiu, które w ramach czesnego bawią i edukują dzieci z zastosowaniem zestawów klocków LEGO Education.

Szkoła Podstawowa Łobuziaki

Prywatna szkoła podstawowa Łobuziaki realizująca podstawę programową. Wykiełkowała na bazie naszych doświadczeń w prowadzeniu  żłobków i przedszkoli. Stała się konsekwencją dorastania dzieci i naszego rozwoju. Jest to miejsce, gdzie dzieci  rozwijają się w sposób naturalny oraz zindywidualizowany. Eksplorują świat w przyjaznym środowisku, ze wsparciem inspirujących ludzi. Szkoła została stworzona dla naszych i Waszych dzieci, na bazie zachwytu edukacją fińską, porozumieniem bez przemocy, ruchem budzących się szkół oraz beztroskiej, dziecięcej zabawy.

Centrum Rozwoju Rodziny Wspieraj Łobuziaka

Wspieraj Łobuziaka to unikatowa przestrzeń na mapie Wrocławia, w której stawiamy na rozwój całej rodziny. Sami ją tworzymy i sami na co dzień zmagamy się z wyzwaniami rodzicielstwa. 

Za dnia prowadzimy żłobki, przedszkola, a w tym roku wystartowaliśmy także ze szkołą. Chcemy jednak, aby nasza przestrzeń żyła także poza lekcyjnym schematem, oferowała dzieciom możliwość poznawania świata i siebie samych przez dodatkowe zajęcia, integrowała lokalną społeczność i angażowała w swoje inicjatywy. Chcemy otworzyć ją nie tylko na uczniów, ale także pozostałych mieszkańców.

Nagrody

Certyfikaty

Trener Familylab Polska

Referencje:

referencje Klaudyna Cichocka Volkov

Masz pytania?

Pisz Śmiało