Cześć, poznajmy się!

Nazywam się Klaudyna
Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką ogólnopolskiej sieci Najprzedszkoli, jak również ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej.

Z sukcesem dobieram kadrę pracowniczą i nią zarządzam, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję dofinansowania na otwarcie i prowadzenie przedszkoli i żłobków oraz rozbudowuję placówki. Z pasją tworzę innowacyjną edukację, która jest trampoliną dla naszych dzieci do lepszego świata.

Moja historia

Moja firma istnieje na rynku edukacyjnym już od 2011 roku, kiedy to założyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Będąc na drugim roku studiów Zarządzania Firmą, postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. I tak też się stało. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuję swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych.

Aktualnie jestem właścicielką ogólnokrajowej sieci placówek edukacyjnych: „Najprzedszkola”.

Ciągle się rozwijamy. W dalszym ciągu staram się realizować swoje marzenia o podróżach i nie tylko, jak również pomagać innym w osiągnięciu sukcesu i wymarzonego celu, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i przekazując pasję i energię do działania!

Obecnie, zmieniając nasz biznesowy model i chcąc z rynku lokalnego wyjść na rynek ogólnopolski, zmieniliśmy też nazwę naszych placówek na Najprzedszkola, których misją jest zapewnienie dzieciom bezpiecznej i szczęśliwej przestrzeni, będącej trampoliną do odpowiedzialnej i świadomej dorosłości.

Pierwsza działalność

Pamiętam jak dziś dzień, w którym podjęłam decyzję o otwarciu przedszkola. Będąc na drugim roku studiów, postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. Studiowałam wtedy zarządzanie firmą i pracowałam jako ambasador marki szkoły językowej, która opracowała własną metodę i poprzez zabawę uczyła dzieci języków obcych. Współpracowałam głównie z przedszkolami oraz żłobkami. Wiedziałam w jakim rejonie Wrocławia brakuje placówek edukacyjnych i miałam podstawową wiedzę o ich funkcjonowaniu. Napisałam biznesplan, otrzymałam dotację i otworzyłam swoją pierwszą placówkę Łobuziaki. Zależało mi na tym, aby nazwa się wyróżniała i była inna niż wszystkie. Z takim przytupem, pazurem. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z edukacją, która trwa do dziś. Ciężko mi uwierzyć, że to już tyle lat.

Misja

Wierzę, że w życiu nie ma przypadków. Wiem, że każdy z nas ma swoje miejsce na ziemi oraz przestrzeń do rozwoju swoich talentów. Dla mnie branża edukacyjna stała się moją pasją również z osobistej potrzeby – potrzeby zapewnienia najlepszej opieki oraz miejsca pozytywnego wzrostu dla moich własnych dzieci. Zapewniając to, co najlepsze dla własnych dzieci, daję to, co najlepsze w wychowaniu dziesiątkom innych rodzin. Ich zadowolenie potwierdzają pozytywne opinie, które możesz przeczytać na stronie prowadzonego przeze mnie Najprzedszkola.

W naszych placówkach korzystamy z LEGO® Education, a nasze dzieci bawią się na naturalnych placach zabaw. Bazujemy na podstawach pedagogiki Montessori i wartościach Jespera Juula. Stosujemy tutoring i metodę pracy projektem.

W Najprzedszkolach realizujemy też program dwujęzyczny, oferując edukację w języku polskim i angielskim, a także nasz autorski program bazujący na rozwijaniu umiejętności miękkich.

Mam świadomość tego, że tylko oddolnie możemy mieć wpływ na edukację naszego społeczeństwa, ale warto to robić.

Misja moich placówek to:

„Pod naszymi skrzydłami dzieci stają się odważne w odkrywaniu swoich talentów i możliwości. Budują pewność siebie oraz samodzielność. Tworzą zdrowe nawyki w harmonii z naturą. Uczą się szacunku do siebie, drugiego człowieka i otaczającego świata. Nasza bezpieczna oraz szczęśliwa przestrzeń jest trampoliną do odpowiedzialnej i świadomej dorosłości”.

Strzałka
Strzałka

Dowiedz się więcej na temat moich placówek

Zobacz

Szkolenia

Inwestycja w wiedzę jest kluczem do sukcesu na każdym etapie życia. Chcąc być coraz lepszym liderem, rozwijam się nieustannie. A teraz planuję podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiem, ile osób rezygnuje ze swoich marzeń o własnej placówce, gdyż boi się zacząć. Z moim wsparciem Twoje marzenia nabiorą realnych kształtów.

Szkolenia z zarządzania firmą, marketingu i przywództwa, które ukończyłam:

  • Trener Familylab Polska, 2021
  • Konferencja. Ogólnopolski Dzień Informacyjny FRSE 2020
  • Szkolenie Zostań Trenerem Family Lab 2020
  • WOW Factor Marketing Academy. Magdalena Pawłowska 2019
  • Przywództwo Osobiste. Program Rozwoju Przywództwa. Colegium Wratislaviense 2019
  • Profesjonalna i Skuteczna Liderka. Certyfikowane Warsztaty Menedżerskie dla Kobiet. Forum Media Polska. 2018
  • Jak założyć przedszkole i żłobek z funduszy unijnych. Warszawa 2017
  • Szkoła trenerów biznesu. Akademia SET 2016

A teraz wykorzystuję swoją wiedzę, żeby pomóc Tobie!

Pobierz darmowego e-booka!

Zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego Lead Magneta dotyczącego wdrożenia do Twojej placówki edukacyjnej naturalnego placu zabaw.

Na własnym przykładzie pokazuję, punkt po punkcie, co należy zrobić, aby zrealizować projekt i założyć naturalny plac zabaw przy żłobku, przedszkolu czy szkole podstawowej.

Pobierz e-booka